KONST / Litografier / Färglitografi 12498483
nr 1249 8483
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Gatubild. Signerad, numrerad 34/60. Motivet: 39x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:37:19
22/4 18:24:26
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg